TeknoGazete

Netflix’in İnteraktif Macerası: Bear Grylls

24.03.2019

Maceracı Bear Grylls’ın serüveni, interaktif olarak Netflix platformuna gelecek.

Netflix’in İnteraktif Macerası: Bear Grylls

Netflix‘in abonelerine sunduğu interaktif içeriklerden biri olan Black Mirror: Bandersnatch, kullanıcıların yaptığı seçimlerle farklı sonlar elde edebilecekleri bir içeriğe sahip. Etkileşimli bu içeriğin elde ettiği başarı, Netflix‘in daha fazla etkileşimli içerik üretmesini sağlamasına yardımcı olacak gibi görünüyor.

Netflix’in Ürün Başkan Yardımcısı Todd Yellin yaptığı son açıklamada; “daha fazla interaktif içeriklere” yönelerek ağırlık vereceklerini belirtmişti.

Netflix kullanıcılarının önümüzdeki süreçte daha fazla interaktif içerik göreceklerinin altını çizen Yellin, bu içeriklerin sadece bilim-kurgu alanında gibi tek bir alana yönelik olmayacağını da vurguladı.

Bear Grylls

“BEAR GRYLLS” İNTERAKTİF OLARAK 10 NİSAN’DA YAYINDA

Doğada ilkel şartlarda hayatta kalma üzerine çeşitli programlar yapan ünlü maceracı Bear Grylls, yine aynı konsept ile Netflix‘te olacak. Ancak bu sefer tek bir farkla!  Ünlü maceracı Bear Grylls’in hayatta kalmasına veya ölmesine izleyicilerin fikir ve görüşleri yön verecek…

8 bölümden oluşacak Bear Grylls You vs Wild, 10 Nisan‘da Netflix platformunda yayınlanacak.

Bütün bölümleri interaktif bir şekilde izleyebileceğiniz yeni Netflix serisi, bakalım Black Mirror: Bandersnatch kadar başarılı olabilecek mi?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

www.teknogazete.com