TeknoGazete

Red Dead Redemption 2’ye büyük tepki

18.03.2019
Red Dead Redemption 2’ye büyük tepki

Red Dead Redemption 2 yaptığı son güncelleme ile oyunculardan büyük tepki toplamasına neden oldu. Çünkü oyun için yapılan grafik güncellemesi oyunculardan gelen tepkilere göre daha kötü bir hal aldı.


Geçtiğimiz Ekim ayında oldukça başarılı bir çıkış yaparak oyun sektöründe haftalar, hatta aylarca adından söz ettiren Rockstar Games yapımı Red Dead Redemption 2, her detayı düşünülmüş bir oyun olmasıyla fazlasıyla beğenilmişti. Güncellemeleri aksatılmayan oyunun son güncellemesi ise oyuncular arasında fikir ayrılıklarırna sebep oldu.

Yapılan güncelleme ile görüntü ayarları üzerinde oynamalar yapılan Red Dead Redemption 2, oyuncuların büyük çoğunluğuna göre daha kötü grafiklere sahip hâlde geldi. Kaplamalardaki detayların, gölgelerin, derinliklerin ve ortamın hissiyatının aktarılmasının kaybolduğu söylenirken ambiyansın gerçek anlamda değiştiğinden yakınılınıyor.

Güncelleme notlarında Red Dead Redemption 2’nin ışık ayarlarının değiştirilmesi hakkında herhangi bir bilginin bulunmaması ise Rockstar Games’in oyun hakkında neler yapmaya çalıştığının anlaşılamamasına yola açıyor. Aynı zamanda GTA serisinin de yapımcısı olan şirketten söz konusu grafik kaybıyla ilgili herhangi bir açıklama henüz gelmiş değil.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

www.teknogazete.com